Preskočiť na obsah

Tábor 2023

Tábor na Hornej Bzovej 2023

Tento rok v tematike súťaženia a prekonávania sa – PEVNOSŤ BZOYARD

Všetky informácie o skautskom tábore a tlačivá nájdete v tejto brožúre. Na webe sú len najdôležitejšie informácie.

Infošky zo života na tábore, budeme uverejňovať na našom zborovom Facebooku @73.zbor a Instagrame https://www.instagram.com/73zbor/.

Termín:

Rangeri a roveri -> 30. 06. – 15. 07. 2023

Vĺčatá a skauti -> 02. 07. – 15. 07. 2023

Miesto:

na Hornej Bzovej 48.5509, 19.5347

Prihláška a tlačivá:

Vážení rodičia, na tábor sa prihlasuje fyzicky vytlačenou prihláškou, ktorá je v prílohách infoletáka, ktorú je potrebné vyplniť a odovzdať vodcom najneskôr do 25. 6. 2023 23:59 a ideálne dovtedy aj zaplatiť. Po vyplnení prihlášky je ešte potrebné vyplniť tlačivá, ktoré podpíšete a prinesiete v deň nástupu na tábor.

Všetci potrebujú potvrdenie o bezinfekčnosti.

Deti potrebujú potvrdenie od lekára.

Dospelí účastníci a vodcovia potrebujú vyplniť ešte jedno tlačivo naviac: potvrdenie spôsobilosti od lekára.

Doprava na tábor:

Rodičia dopravia deti vo vlastnej réžii.
Príchod na tábor: v sobotu cez deň 01. 07. do 19:00.

Doprava z tábora:

Rodičia vlastnými autami.
Odchod:
 tábor končí 15. 07. okolo 11:30

Cena:

Cena za letný skautský tábor 2023 pre Vaše dieťa záleží od dĺžky pobytu na tábore.

Taktiež pred odoslaním platby nezabudnite vyplniť prihlášku.

120 € stojí celý tábor, z toho:

30 € je registračný poplatok (POVINNÝ)

90 € je samotný tábor.

Teda ak účastník bude na tábore kratšie ako celú 2-týždňovú dĺžku tábora, tak platí 30€ + za každý 1 deň, tj. ak napr. odídem v utorok 4.7. večer, platím za nedeľu, pondelok a utorok + 30 € = 49,29€.

1 deň tábora stojí 90€/14 dní ~= 6,43 €

Minulé tábory vyšli s cenou veľmi tesne a nebyť pár darcov, tak by sme skončili v červených číslach. Radi by sme sa tomuto finančnému stresu tento rok vyhli. Taktiež potrebujeme obmeniť opotrebované táborové vybavenie, aby sme mali všetci väčší komfort na tábore. V cene je zahrnutá strava počnúc nedeľou, odvoz materiálu, réžia, dokúpenie chýbajúceho materiálu, výlety počas tábora a iné. V cene nie je zahrnutá odmena vodcov oddielov, vodcu tábora, ani ďalších dospelých, ktorí zabezpečujú chod tábora, pretože túto službu vykonávajú dobrovoľne a bezplatne. V prípade, že z tábora zvýšia nejaké peniaze, tieto budú použité na ďalšiu činnosť nášho zboru počas roka (napríklad úhrada nákladov spojených s užívaním klubovne a podobne).

Platba:

Poplatok prosíme uhradiť vodcom alebo na náš zborový účet, prikladáme aj QR kód.

IBAN SK12 8330 0000 0000 7373 7337

vedený vo FIO banke. V správe pre prijímateľa uveďte tábor + meno a priezvisko (účastníka).

Poplatok za tábor možno vrátiť len v odôvodnených prípadoch a to až po skončení tábora. V prípade nedodržania našich podmienok, nebude Vaše dieťa zaradené medzi účastníkov tábora a to ani v prípade, že poplatok bude za neho uhradený (napr. neodovzdáte pred odchodom na tábor prihlášku, alebo tlačivá o zdravotnom stave a podobne).

Rodičia – návštevný deň:

Milí rodičia, tento rok máme na Vás jednu prosbu. Prosím akceptujte ako návštevný deň jediný možný termín a to

09. 07. 2023

Bude zabezpečená aj omša pre našich účastníkov. Prosíme, snažte sa prísť v doobedňajších hodinách. Môžete nám priniesť nejaké ovocie/zeleninu, resp. koláč, za ktorý budeme veľmi vďačný, prosíme ale nenoste zbytočne sladkosti a jedlo vašim deťom, na tábore máme všetkého dosť a ak niečo chýba, tak to dokúpime.

Vážení rodičia,
Veríme, že s Vašou podporou dopadne náš skautský tábor úspešne. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a pomoc. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne tábora nás neváhajte kontaktovať.

Vodca zboru
Kristián Košťál – Kwiki