Preskočiť na obsah

Tábor 2018

Tábor na Hornej Bzovej 2018

Všetky informácie o skautskom tábore a tlačivá nájdete v tejto brožúre. Na webe sú len najdôležitejšie informácie.

Infošky zo života na tábore, budeme uverejňovať na našom zborovom Facebooku @73.zbor a Instagrame @73zbor.

Termín:

30. 06. – 14. 07. 2018

Miesto:

na Hornej Bzovej 48.5509, 19.5347

Prihláška a tlačivá:

Vážení rodičia, tohto roku máme pre Vás jednu super novinku. Na tábor sa budeme prihlasovať cez našu novú online prihlášku, ktorú je potrebné vyplniť najneskôr do 15. 06. 2018. Po vyplnení prihlášky si stiahnete táborové tlačivá, ktoré si potom vytlačíte a vyplníte.

Podpísané tlačivá prinesiete v deň nástupu na tábor. Kompletné tlačivá sú v tomto pdfku.

Doprava na tábor:

Rodičia dopravia deti vo vlastnej réžii.
Príchod na tábor: V sobotu 30.06. v poobedňajších hodinách do 19:00.

Doprava z tábora:

Rodičia vlastnými autami.
Odchod:
 tábor končí 14.7. okolo 11:30

Cena:

Cena za letný skautský tábor 2018 pre Vaše dieťa záleží od dátumu poslania platby, preto ak chcete ušetriť, tak Vám odporúčame tábor zaplatiť čím skôr – Taktiež pred odoslaním platby nezabudnite vyplniť prihlášku.

70 €
členovia
do 15. 06. 2018

80 €
členovia
od 16. 06. 2018

V prípade, že sa jedná o nečlena nášho zboru, tj. nemá zaplatený registračný poplatok na tento rok, tak sú obe sumy vyššie o12€.

Minulé tábory vyšli s cenou veľmi tesne a nebyť pár darcov, tak by sme skončili v červených číslach. Radi by sme sa tomuto finančnému stresu tento rok vyhli. Taktiež potrebujeme obmeniť opotrebované táborové vybavenie, aby sme mali všetci väčší komfort na tábore.  V cene je zahrnutá strava počnúc druhým dňom, odvoz materiálu, réžia, dokúpenie chýbajúceho materiálu, výlety počas tábora a iné. V cene nie je zahrnutá odmena vodcov oddielov, vodcu tábora, ani ďalších dospelých, ktorí zabezpečujú chod tábora, pretože túto službu vykonávajú dobrovoľne a bezplatne.  V prípade, že z tábora zvýšia nejaké peniaze, tieto budú použité na ďalšiu činnosť nášho zboru počas roka (napríklad úhrada nákladov spojených s užívaním klubovne a podobne).

Platba:

Poplatok prosíme uhradiť na náš zborový účet (resp. vodcom)

IBAN SK12 8330 0000 0000 7373 7337 (pre zjednodušenie platby pripájame QR kód)

vedený vo FIO banke. V správe pre prijímateľa uveďte „tábor 2018“ a meno a priezvisko (účastníka).

Poplatok za tábor možno vrátiť len v odôvodnených prípadoch a to až po skončení tábora. V prípade nedodržania našich podmienok, nebude Vaše dieťa zaradené medzi účastníkov tábora a to ani v prípade, že poplatok bude za neho uhradený (napr. neodovzdáte pred odchodom na tábor prihlášku, alebo tlačivá o zdravotnom stave a podobne).

BRIGÁDA

Prosíme rodičov o účasť na brigáde v mieste táboriska, ktorá sa bude konať v sobotu 16.06.2018 od 8:30 do 15:30. Účasť je nevyhnutná ako pre účastníkov, tak aj pre rodičov, aby sa zoznámili s prostredím, kde sa bude konať skautský tábor.

Rodičia – návštevný víkend:

Milí rodičia, tento rok máme pre Vás príjemnú správu. Dňa 08.07.2018 ste
pozvaní prísť okúsiť letný skautský tábor a pozrieť Vaše ratolesti. Prosíme, snažte sa
prísť v doobedňajších hodinách. Pre veriacich bude možnosť zúčasniť sa sv. omše.

Vážení rodičia,
Veríme, že s Vašou podporou dopadne náš skautský tábor 2018 úspešne. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a pomoc. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne tábora nás neváhajte kontaktovať.

Vedúci tábora
Kristián Košťál – Kwiki